GLASS & CERAMICS / Ceramics / Jardiniere 9917690
nr 991 7690
JARDINIERE
8 pcs, UE Upsala-Ekeby, wear, damages.
8 st, UE Upsala-Ekeby
Condition: slitage, skador
SEK 400
Monday November 2 2015
at 20:26:13
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Upsala-Ekeby
Upsala-Ekeby, förkortades ofta med ett UE under godset eller med "Ekeby".